מדיניות פרטיות

 מדיניות פרטיות

עדכון אחרון: מאי 2023

פייז2 פרטנרס בע"מ, ח.פ. 515320471, מקבוצת רובי קפיטל (להלן: "החברה" או "אנחנו" או "אנו") מכבדת את זכותך לפרטיות. היכולת שלך לקבל החלטות מושכלות לגבי השימוש במידע שלך חשובה לנו. מטרת מדיניות פרטיות זו (להלן: "מדיניות הפרטיות") היא להסביר מהם נהלי החברה ביחס למידע האישי (כהגדרתו להלן) הנאסף בעת שימושך באתר ובשירותים שלנו (כהגדרתם להלן) וכיצד החברה אוספת, משתמשת, מעבירה ומאבטחת את המידע האישי הנאסף על ידה. האתר שלנו (להלן: "האתר") מיועד לספק לך מידע אודות החברה, מוצריה ושירותיה וליצירת קשר עם החברה (להלן, כולל האתר: "השירותים"). שימושך בשירותים ו/או אישורך של תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, לפי העניין, מהווים את הסכמתך ואישורך לאמור במדיניות הפרטיות. מונחים במסמך זה אשר לא הוגדרו במפורש, יפורשו בהתאם להגדרות שניתנו להם בתנאי השימוש, המפורסמים בכתובת  https://bit.ly/40MBHbb  (באתר של רובי קפיטל "תנאי שימוש"). (להלן: "תנאי השימוש"). המונחים "אתה" או "הנך" המופיע במסמך זה מתייחסים לכל משתמש בשירותים. מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות, אך מתייחסת לנשים ולגברים כאחד. בכל שאלה או בעיה הקשורה למדיניות הפרטיות ניתן לפנות לכתובת: office@rubycapital.com.

"מידע אישי" הינו מידע הקשור לאדם כגון שם, כתובת, מספר טלפון או כתובת דוא"ל או כפי שהוגדר בחוק. לא חלה עליך חובה חוקית למסור לנו מידע אישי; מסירת המידע האישי נעשית בהסכמתך בלבד. אם לא תסכים למסור את המידע האישי, כולו או חלקו, ייתכן וחלק מהשירותים לא יהיו זמינים עבורך.

 1. מידע שאנו אוספים. אנו אוספים מידע במידת הצורך ובהתאם לשימושך בשירותים, לכן איסוף המידע האישי תלוי בסוג השירותים בהם תשתמש, כדלהלן:
 • פניות ו/או יצירת קשר. כאשר אתה פונה אלינו בבקשה ו/או שאלה, אנו עשויים לתעד את התקשרותנו אתך ובכך כל מידע שתנדב לנו, כגון שמך, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, ותוכן הבקשה או השאלה.
 • השתתפות בכנסים. אנו נאסוף כל מידע שסיפקת לנו ככל שיצרת קשר איתנו ו/או סיפקת לנו מידע אישי במסגרת השתתפותך בכנס, הרצאה או מסגרת אחרת.
 • מידע הנאסף באופן אוטומטי. מידע מסוים נאסף באופן אוטומטי אודות המכשיר, הדפדפן, מערכת ההפעלה, כתובת ה-IP, Device ID של המכשיר הנייד ו/או מידע אודות השימוש שלך בשירותים.
 1. כיצד אנו משתמשים במידע. הנך מסכים ומאשר כי החברה תהא רשאית לשמור במאגריה את הפרטים שנמסרו על ידך ומידע אישי נוסף שיצטבר אודותיך, ותהא רשאית לנהוג במאגרי המידע בהתאם להוראות הדין ולעשות במאגרי המידע שימוש כאמור במדיניות הפרטיות, לרבות המטרות המפורטות להלן:
 • שירותים והתאמות. אנו ו/או ספקי השירותים שלנו, נשתמש במידע האישי שלך עבור המטרות הבאות: (1) אספקת גישה לשירותים; (2) מתן תמיכה וסיוע בפתרון בעיות אשר אתה או משתמשים אחרים עלולים להיתקל בהן; (3) יצירת קשר במידת הצורך; (4) בחינת שאלות העולות, לרבות באמצעות השירותים ומתן תגובה בהתאם; וכן (5) מניעת ניסיונות הונאה והגנה על אבטחת השירותים ומתן מענה לכל בעיה הנוגעת לשירותים.
 • צרכים פנימיים. אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך עבור צרכים פנימיים, לרבות סיוע באבחון בעיות תפעוליות, ביצוע סקירות והערכות לצורך פיתוח שירותים ו/או תכנים חדשים, כדי לשפר את השירותים וכדי להתאים אותם לצרכים מסוימים שלנו ו/או של המשתמשים, פיתוח מוצרים או שירותים חדשים, ניתוח היקפי פעילות, ביצוע הערכות פיננסיות ותחזיות, הערכת פוטנציאל שימוש של לקוחות, שימוש בחלק מהמידע לצרכי מחקר, פיתוח ובדיקות, והתאמת יכולות השרתים להיקפי העבודה הצפויים.
 • נתונים סטטיסטיים וכלים אנליטיים. אנו ו/או ספקי השירותים שלנו משתמשים בכלי ניתוח, כדי לאסוף ולנתח מידע אודות השימוש בשירותים, כגון תדירות הביקורים באתר על ידי משתמשים, באילו עמודים הם מבקרים, ובאילו אתרים ואפליקציות אחרים הם השתמשו לפני ביקורם באתר. על ידי ניתוח המידע שאנו אוספים, אנו עשויים להרכיב מידע סטטיסטי על פני מגוון פלטפורמות ומשתמשים, אשר מסייע לנו לשפר את השירותים שלנו, להבין את המגמות וצרכי הלקוח ולשקול מוצרים ושירותים חדשים, והתאמת מוצרים ושירותים קיימים לרצונות הלקוח. המידע שאנו אוספים הוא אנונימי ומצטבר ולא נקשר אותו למידע אישי. אנו עשויים לשתף מידע אנונימי כזה עם שותפינו, ללא הגבלה, בתנאים מסחריים שנוכל לקבוע לפי שיקול דעתנו הבלעדי.
 • פרסום. בכפוף להסכמתך, אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך עבור משלוח ניוזלטר ו/או הצעות ממוקדות המותאמות עבורך. אם אינך מעוניין להמשיך ולקבל דברי דוא"ל אלו, באפשרותך להסיר את כתובת הדואר האלקטרוני שלך בלינק שמופיע במסר הנשלח.
 1. שיתוף המידע האישי שלך. הנך מאשר שנשתף את המידע האישי שלך בהתאם לאמור להלן:
 • ספקי שירות וצדדים שלישיים.
 • אנו עשויים לשתף מידע, לרבות מידע אישי, עם ספקי שירות וצדדים שלישיים אחרים ("ספקי צד ג'") אשר עשויים להשתמש במידע כדי: (1) לסייע לנו לספק לך את השירותים ו/או להפעיל את האתר; (2) לסייע לנו בהבנת השימוש בשירותים. ספקי צד ג' מספקים לנו שירותי IT, ניהול מערכות, גיבוי, אבטחה, אחסון נתונים וניתוח נתונים.
 • ספקי צד ג' עשויים להיות מצויים במדינות אחרות מאשר מדינת ישראל. כל הצדדים השלישיים המורשים יהיו כפופים לחובות סודיות ואיסור שימוש במידע. למרות זאת, ייתכן שבחלק מהמדינות ישנן רמות של הגנה על מידע אישי או מידע אחר שאינן משתוות לרמת ההגנה במדינת ישראל והנך מאשר את העברת המידע האישי שלך למדינות אלה.
 • העברת בעלות. אנחנו עשויים לחשוף ו/או להעביר את מאגרי המידע שלנו הכוללים את המידע האישי שלך במסגרת או במהלך משא ומתן, בנוגע למיזוג, מכירת נכסי חברה או רכישה (כולל במקרים של פירוק). במקרה כזה, המידע האישי שלך ימשיך להיות כפוף להוראות מדיניות פרטיות זו, בהתאם להוראות החוק.
 • העברת מידע במסגרת אכיפת חוק. נשתף פעולה עם רשויות אכיפת החוק או כל צו שיפוטי הדורש או המנחה אותנו לגלות את הזהות, ההתנהגות, התוכן הדיגיטאלי, או כל מידע אישי אחר, של כל משתמש שישנו חשד שנקט בפעולות הנחזות למנוגדות לדין או בפעולות המפרות את החוק. כמו כן, אנו עשויים לשתף את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים אם אנו מאמינים בתום לב כי גילוי המידע הינו נאות ונועד להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות שלנו (לרבות אכיפת מדיניות הפרטיות) או להגן על הזכויות, הקניין או הבטיחות של צדדים שלישיים.
 • שיתוף מידע נוסף. נעביר את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים רלוונטיים במקרים בהם: (1) החברה תגלה כי אילו מפעולותיך בשירותים מפרות את תנאי השימוש או נעשו לשם ביצוע תרמית מכל סוג שהוא; או (2) החברה תעמוד בפני נקיטת צעדים משפטיים כנגדה (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שביצעת באמצעות השירותים.
 1. כיצד אנו מגנים על המידע. אנו פועלים לפי הסטנדרטים המקובלים בתעשייה על מנת להגן על המידע, הן בזמן מסירתו והן מרגע קבלת המידע. עם זאת, מסירה באמצעות האינטרנט או אחסון אלקטרוני אינם מאובטחים לחלוטין. לפיכך, איננו יכולים להבטיח את אבטחת המידע האישי שלך באופן מוחלט. כדי להבטיח את מיטב ההגנה על המידע שלך, אנא שמור את הסיסמאות שלך והגישה למחשב שלך באמצעים המתאימים לכך.
 1. זכות עיון ותיקון המידע. למשתמשים בשירותים עומדת האפשרות לבקש לעיין ו/או לתקן מידע אישי שנאסף עליהם על ידי החברה, בהתאם להוראות הדין. החברה תתקן מידע אישי שנאסף על המשתמש בהתאם לבקשה אשר תתקבל בכתב מהמשתמש בכתובת office@rubycapital.com, אם וככל שאפשר ובהתאם להוראות הדין. התיקון יתבצע תוך זמן סביר מקבלת הבקשה.
 1. שמירת המידע. נשמור את המידע האישי אודותיך למשך הזמן הדרוש על מנת: (1) לממש את מטרות השימוש במידע המפורטות לעיל; (2) לעמוד בהתחייבויות המשפטיות שלנו; (3) לפתור סכסוכים; (4) לאכוף את ההסכמים שלנו; או (5) למשך פרק זמן ארוך יותר כפי שיידרש לפי הוראות הדין הרלוונטי, למשל ככל שעלינו לשמור מידע על שימושך בשירותים על מנת לעמוד בדרישות משפטיות, רגולטוריות, חשבונאיות ו/או לצרכי מס, או להחזיק בתיעוד פעולותיך על מנת לטפל בתלונות שונות, או אם יש לנו סיבה סבירה להאמין כי עשויים להתקיים הליכים משפטיים הקשורים לנתוניך ו/או פעולותיך בשירותים. אנו עשויים למחוק את המידע שלך, מבלי להודיע לך על כך, אם אנו רואים שאין עוד צורך להחזיק בו למטרות המפורטות לעיל.
 1. עוגיות. אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות דומות למגוון מטרות, לרבות לטובת התאמת השירותים אליך באופן אישי ולהתאים את הפרסומים המונגשים לך באופן אישי. כשאתה מבקר באתר, אנחנו נציג בפניך הודעה על אודות השימוש בעוגיות במכשירך, כמפורט להלן.
 • עוגיות הן קבצי טקסט קצרים נשלחים למכשירך באמצעות הדפדפן שלך. אנחנו משתמשים בקבצי עוגיות וטכנולוגיות דומות (למשל, Beacons או Pixels – שהינם קובץ גרפי קטן שלרוב נועד לזהות משתמשים ו/או את פעילותם) כדי להתאים את חוויית השימוש שלך באופן אישי (להלן: "עוגיות") ולהציג לך מודעות שמתאימות למידע ולפעילות שלך. "עוגיה זמנית" היא עוגייה הנשארת על מכשירך עד אשר הנך עוזב את האתר. ייתכן שנשתמש בעוגייה "מתמידה" על מנת לשמור את ההגדרות והתאמות האישיות שלך. לדוגמה, אם תיכנס לאתר, העוגייה תשמש כדי לזהות אותך כמשתמש נוכחי, כדי שלא תצטרך להכניס את פרטיך מחדש בכל שימוש בשירותים. אנחנו משתמשים הן בעוגיות מטעמנו והן בעוגיות שמקורן בצדדים שלישיים. רוב דפדפני האינטרנט מוגדרים מראש בצורה שמאפשרת קבלת עוגיות, אולם באפשרותך לשנות את ההגדרה הזאת כך שהדפדפן שלך יחסום עוגייה מסוימת או כדי שהדפדפן יודיע לך כל פעם שעוגייה נשלחת. כמו כן, באפשרותך למחוק כל עוגייה קיימת בכל עת. ייתכן וחלק מהתכונות של השירותים באתר לא יעבדו כראוי אם תבטל או תסיר את העוגיות. לדוגמה, אם תמחק עוגיות המאחסנות את פרטי החשבון שלך או את העדפותיך, תידרש להזין אותם מחדש בכל פעם שתבקר באתר.
 • אנחנו משתמשים בעוגיות לצורך כמה מטרות, והעוגיות בהן אנו משתמשים עשויות להשתנות מעת לעת. בכל אופן, הסוגים של העוגיות שבהם נשתמש בדרך כלל נופלים להגדרת אחד מהסוגים הבאים:

סוג העוגייה

פעילות

חיונית

עוגיות אלה חיוניות לתפעול התקין של השירותים. הן עוזרות לך לגשת לשירותים, לנווט בתוך השירותים, ולהשתמש בתכונות השונות, כגון לזכור פעולות כדי לחזור לדפים קודמים. לא ניתן לחסום את קבלת עוגיות אלה.

תפעולית

עוגיות אלה זוכרות את העדפותיך מביקור לביקור.

אבטחה

עוגיות אלה עוזרות לנו לזהות אותך ולמנוע ממשתמשים אחרים מלשנות את שם המשתמש והסיסמה שלך ועוד פעולות אבטחה מסוג זה.

אנליטית

עוגיות אלה עוזרות לנו להבין איך כלל המשתמשים משתמשים בשירותים שלנו. מידע זה עוזר לנו לשפר את השירותים, כגון זיהוי הדפים הכי פופולריים או כאלה שלא משתמשים בהם כלל.

 1. שירותי צד ג'. חלק מהשירותים שלנו כוללים שימוש בשירותים ואפליקציות של צדדים שלישיים. כל שימוש בשירותים אלה נעשה באחריותך ובכפוף לתנאי שימוש ומדיניות פרטיות הקשורות לאותו שירות.
 1. ילדים. החברה אינה אוספת באופן מודע מידע אישי אודות ילדים מתחת לגיל שש עשרה (16). אם הנך מודע למקרה בו יחיד מתחת לגיל שש עשרה (16) משתמש בשירותים ללא רשות הורה או אפוטרופוס, נבקשך להודיע לנו בהקדם.
 1. תקשורת והודעות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשלוח לך הודעות הקשורות לשירותים דרך דוא"ל, לרבות הודעות שירות והודעות אדמיניסטרטיביות מבלי להציע לך את האפשרות לבטל את קבלתן אלא אם תבקש בפניה לכתובת office@rubycapital.com.
 1. שינויים במדיניות הפרטיות. מדיניות הפרטיות שלנו עשויה להשתנות מעת לעת. אם יבוצעו שינויים מהותיים במדיניות הפרטיות, תפורסם על כך הודעה באתר בעמוד זה. המשך השימוש באתר לאחר השינוי במדיניות מעיד על הסכמתך למדיניות המתוקנת. אם אינך מסכים עם הנוסח המעודכן של המדיניות, עליך לחדול מלעשות שימוש באתר וכל שירות אחר ניתן על-ידי החברה.